Biz Kimiz?

1991 yılında ATA Peyzaj olarak iş hayatımıza başladık. Konumuzda uzman, yaratıcı teknik kadromuzla; Rekabetçi maliyet ve kalite kriterleriyle bilinçli bir şekilde hizmet veriyoruz.
Peyzaj konusunda deneyimleri, makine-ekipman parkımız ile birçok düzenlemelere imza atan firmamız; Uygulamalarında; detaylar ve görselliğe dikkat eden, yüksek kaliteli butik işleri ön plana çıkarmaktadır.

Rengi, dokusu, kokusu ile bitkisel - yapısal peyzaj alanlarınDIZAYN farklılığı ve yüksek kalite standardı ile mekanlarınızı en iyi hale getiriyoruz.

2000 m2 alana sahip Firmamız; Konut ölçeğinden başlayarak, Kentsel mekanlar, Toplu konutlar, Turistik tesisler, fabrikalar, Hastane ve Okul bahçeleri, Alışveriş merkezleri, Yapısal ve Bitkisel peyzaj Uygulamalarının yanı sıra, Ahşap imalatlar, Periyodik bahçe bakım, Bitkisel üretim,satış ve temini konularında hizmet vermekteyiz.

Ayrıca; işletmemizde satışını yaptığımız ürünler:

DOĞAL TAŞ **: ( Patlatma taş / eskitme traverten / Bazalt / Andazit / Kültür taşı / Granit ) TUĞLA: ( Roben tuğla / Kültür Tuğlası / Harman tuğla / Ateş Tuğla / Zemin Tuğlası / Işıklar Tuğla )
**HAZIR ÇİM
: ( 1. kalite ) satış ve uygulaması,
AHŞAP Atölyemiz de; Ahşap deck-çit-saksı-pergola-kamelya,kuş evleri, köpek kulübeleri. imalatı ve satışı,
DOLOMİT ve Tamburlu çakıllar , Tüf / Kırmızı pomza ,
YÖRESEL ÜRÜNLER: (Eski küp-Değirmen taşı - Lo taşı -hamur tahtası vs.) ,
BAHÇE TOPRAĞI: (Torbalı ve kamyon bazında bahçe toprağı, Mucize toprak )
GÜBRE - Uzun süreli Gübreler- Cim Gübresi, Leonardit esaslı Organik Bitki Gelişim Düzenleyici Gübre,
SAKSI- Hafif beton saksı - Toprak saksı,
BAHÇE BARBEKÜSÜ: ( hafif beton - demonte )
SÜS BİTKİSİ- Gül - Palmiye - Meyve fidanları
satışları ve uygulamaları yapılmaktadır.